Hvem er vi?

 

YDDIN OG JAVNLIE LØYPELAG, POSTBOKS 41, 2939 HEGGENES

Styret i løypelaget består av:

Leder:

Jan Lille-Homb mob. 90 10 72 27 mail ja-e-lil@online.no

 

Nestleder og kasserer:

Arnstein Alund mob. 95 25 78 65 mail arnstein.alund@online.no

 

Styremedlemmer:

Jan Ove Bredesen mob. 97 10 51 21 mail ov-brede@online.no

Heidi Agard Skage mob. 90 47 83 35 mail heidi@agard.no

Lars H. Henriksen mob. 90 15 52 61 mail lars.henriksen@nexans.com

Terje Rogne mob. 41 56 12 56 mail terogne@online.no

Frode Søreng mail frode.soreng@posten.no

 

Varamedlem:

Wenche Ødegård mail wenche.odegaard@me.com

Kjell-Jørgen Grythe mail kjgrythe@online.no

 

MEDLEMMER I LØYPELAGET:

1. Werenskiold, Jens Erik - Vidflå

2. Werenskiold, Inger - Vidflå

3. Wiig, Marit - Gravfjellstølen

4. Lille-Homb, Jan -  Murkhovd

5. Trender, Hils S og Odd - S. Veslestølen

6. Røine, Steinar -Kjølastøl

7. Brudal, Bente - Kjølastøl

8. Olderheim, Vegard - Yddin

9. Thjømøe, Hans Richard - Øystre Kjølastølen

10. Lystad, Anne-Kari og Jacobsen, Henning - Kjølaåni

11. Øye, Pål - Vidflå

12. Weyer-Larsen, Lars og Wanda - Rauangstølen

13. Alund, Arnstein - Rauåni

14. Olaisen, John Schelderup - Vidflå

15. Wæhre, Anne - Sandbakkane

16. Halvorsen, Bente - Sandbakkane

17. Sørumshaugen, Arne - Murkhovd

18. Thorud, Arne - Sandbakkane

19. Rudshaug, Jan Arve - Yddin

20. Bekkelund, Per Even - Murkhovd

21. Årseth, Sverre - Javnlie

22. Zachariassen, Ole Henrik og Haaheim, Jorun - Taraldstøl/Heimre Kjølastøl

23. Foss, Grethe og Gaarde, Henry - Sørre Veslestølen

24. Edvardsen, Jonny - Gravfjellstølen

25. Westlye, Petter - Viflå

26. Gran, Morten og Brantsegg, Rune - Murkhovd

27. Skage,Kjell og Agard,  Heidi - Murkhovd

28. Braathen, Einar - Murkhovd

29. Mannsåker, Jon - Rauangstølen

30. Løkholm, Elisabeth og Kirsti - Vidflå

31. Flaaten,  Haakon - Javnlie

32. Wæhre, Håkon - Sandbakkane

33. Gausemel, Jan og Tove - Heimre Kjølastølen

34. Nybø, Elisabeth D. og Helge - Gravfjellstølen

35. Bolstad, Svein Ove - Grunneier

36. Haughovd, Grete - Yddin

37. Nitter, Lorentz H. - Søndre Veslestølen

38. Andresen, Inger - Yddebu sameie

39. Evang, Fredrik - Lomtjednhaugen

40. Selvaag-Gruppen - Rolistølen

41. Hauge, Trond Eiliv - Sandbakkane

42. Haughovd, Laila - Yddin

43. Sejersted, Ole M. - Murkhovd

44. Sejersted, Ole M. - Murkhovd

45. Houge, Rolf August - Nørre Robølshøgda

46. Arnesen, Jan Eric - Robøle

47. Milligan, Allan og Thomas - Vidflå

48. Yddin Feriehytter - Yddin

49. Smedsrud, Geir og Are - Javnlie

50. Solhaug, Jan - Sandbakkane

51. Bredesen, Jan Ove - Grunneier

52. Brenden, Ove - Grunneier

53. Alfstad og Sælid sameige - Grunneierlag

54. Yddebu sameige - Grunneierlag

55. Tuft, Johan - Yddin

56. Vassbotn, Per og Bjørkum, Hilde - Selstølen

57. Fystro, Gustav - Fastboende

58. Bjørnstad, Henning - Vesle Skag

59. Juland, Vegard - Skreostølen

60. Sørhaug, Erling F. - Skatrudstøl

61. Yddin Fjellstogo - Yddin

62. Tindlund, Tore og Nordstrand, Astrid - Murkhovd

63. Henriksen, Lars Hexeberg - Javnlie

64. Haagaas, Ivar og Anne Cathrine - Gravfjellstølen

65. Pedersen, Geir Inge - Øvre Gravfjellstøl

66. Poulsen, Jan Peter - Øvre Gravfjellstøl

67. Yddebu Sameige - Grunneierlag

68. Rolen, Svein - Javnlie

69. Skogheim, Tor Harald - Fastboende

70.  Hoel, Arne Martin - Javnlie Aust

71. Lilleaas, Anne R. - Sørre Veslestølen

72. Bach, Svein Erik - Vidflå

73. Lid, Aslak - Murkhovd

74. Sletholt, Kjersti - Gamasama

75. Haaland, Ivar - Murkhovd

76. Alfstad, Eivind - Vidflå

77. Flinder, Ivar Johan - Murkhovd

78. Wold Terje - Yddin

79. Lahn, Harald - Gravjfjellstøl

80. Sinding-Larsen, Viktor - Stridstølen

81. Alfheim, Pål-Bjørnar - Yddin

82. Schaanning, Elisabeth Lindflaten - Gravjellstølen

83. Åstveit, Trygve - Skreostølen

84. Aune, Trond - Yddin

85. Tuft, Bjørn og Greta - Murkhovd

86. Styren, Peter - Yddin

87. Robøle, Gunnhild - Selstølen/Robøle

88. Riber, Bjørg - Søndre Veslestølen

89. Nielsen, Guttorm - Javnlie

90. Lunde, Ellinor Y.R og Jonas - Innbui Sørre Sandvatnet

91. Staurung, Svein Anders - Vidflå

92. Alfstad og Sælid sameige - Fastboende

93. Grøttås, Kjell Frode - Javnlie

94. Randa, Leo - Øysterlie

95. Holsen, Svein og Kaurstad, Kari Anne - Gravfjellstølen

96. Grande, Sigurd - Javnlie Aust

97. Ellefsen, Per - Javnlie

98. Risan, Reidar og Bjørkhaug, Kirsti - Javnlie Aust

99. Kristiansen, Ragnhild - Javnlie (Huldretjern v/Javnin)

100. Ranheimsæter, Rolv Gisle - Veslestølvegen Yddin

101. Heiret, Bjørn - Javnlie

102. Johansen, Sidsel Mørstad - Javnstølen

103. Aaserud, Erik - Javnlie

104. Kjeldstad, Torger - Javnin/Huldertjern

105. Grythe, Kjell Jørgen - Javnlie

106. Nilsen, Atle - Javnlie (Dahlevegen)

107. Hartholm, Svein - Skreostølen

108. Furulund, Grete Friis - Javnlie

109. Andersen Ivar - Javnlie

110. Wollebæk, Ingrid og Dag - Javnlie

111. Haga, Olav-B - Javnlie

112. Nysveen, Unni og Bård - Heimre Kjølastølen

113. Brunborg, Helge - Javnlie

114. Himle, Åse, Britt og Frode - Javnlie

115. Meltvedt, Inger Johanna - Javnlie (Myrestølv/Lysebakken)

116. Klungreseth, Olav - Javnlie

117. Bugten, Kirsten Ravne - Javnlie

118. Skjerve, Ottar Bernt - Javnlie

119. Dalset, Tore - Veslestølen (Fleinskallen)

120. Abildgaard, Tore Flisen - N.Veslestølen/Skreostøl

121. Koch-Hagen, Annicke Birkedal - Javnlie

122. Røine, Kjell og Vesla - Skreostølen

123. Hegge, Torger - Fastboende Heggenes

124. Presthegge, Torstein - Fastboende Heggenes.

125. Nilsen, Frantz Leonard - Kjøkstølen

126. Andersson, Erik Ståhle og Kjeldstad, Mette - Javnlie Aust/Myrestøl

127. Hartmark, Geir - Javnlie

128. Steen, Marianne og Paasche, Svein Erik - Javnlie

129. Paulshus, Tore og Bente M. - Javnlie

130. Bakken, Vebjørn - Javnlie

131. Berg, Arild - Yddebu sameie

132. Stølsvegen Robøle-Skaget v/Oddbjørn Sælid - Fastboende

133. Østereng, Per Otto - Javnlie

134. Rørlegger Brager Rør - Fastboende

135. Longva, Pål og Berger, Elisabeth - Javnlie

136. Kielland, Jan - Javnlie

137. Lågøyr, Erlend - Javnlie

138. Sanne, Bjørn - Vidflå

139. Dahl, Carl Chr - Javnlie Vest

140. Thon, Gerd og Egil - Yddin

141. Isachsen, Vemund og Schnitler, Solveig - Javnlie Aust

142. Skogfjord, Rønnaug og Dale, Jon - Javnlie

143. Martinsen, Sjur M. Krog - Javnlie

144. Davidsen, Christian - Søndre Veslestølen

145. Ulstad, Anne Berit og Johan - Javnlie

146. Nitter, Lorentz H - Søndre Veslestølen

147. Sissenes, Katrine - Kristianstøl

148. Sunnvoll, Tormod og Svein - Veslestøl

149. Frich, Per Christian - Javnlie

150. Øian, Pål og Anne Christie, Javnlie Vest

151. Holmbø, P. - Javnlie

152. Trender, Tor Normann og Trine, Veslestølen S.

153. Fosmark, Bjørn R - Javnlie (Dahleveien)

154. Sandvoll, Torunn - Javnlie Sør v/ Kjøkstølen

155. Hauge, Kjell og Anne Margrete, Javnlie

156. Hvattum, Ole - Javnlie

157. Amdal, Øystein - Javnlie

158. Braathen, Kristian H. - Javnlie

159. Lennertzen, Kristian - Vidflå

160. Fuglesang, Elizabeth og Lars R. - Javnlie Aust

161. Flaaten, Jon Fredrik - Skøren, Heggenes

162. Baldersheim, Toralf og Berit - Fastboende

163. Wisløff, Kjetil, Javnlie Aust

164. Rivrud, Harald og Hansen, Heidi - Midtre Javnlie

165. Eikbu, Unni - Skreostølen

166.  Hellerud, Unni Hedvig og Johnny - Øystre Javnlie

167. Knutsen, Jon - Javnlie

168. Hepsøe, Olav og Øiseth, Kari Balke - Vidflå

169. Braaten, Eli - Gravfjellstølen

170. Tverran, Tom - Javnlie Vest

171. Krefting, Ellen - Javnlie

172. Søreng, Frode og Skogvold, Nina - Javnlie Aust

173. Dyrnes, Sverre - Murkhovd

174. Rygh, Anne Gjerull - Veslestølen

175. Sørensen, Helena Nervik og Gunnerød, Nils - Murkhovd

176. Boehlke, Knut Henrik - ???

177. Fuglesang, Bent Jørgen - Javnlie

178. Nygård, Lars - Javnlie

179. Hartmark, Trond - Javnlie

180. Kjell Raubrøtt - Fastboende

181 Hodne, Per Smedvig - Murkhovd

182 Andersen, Rune - Sandbakkane

183 Ødegaard, Wenche og Holmen, Henning - Javnlie

184 Sandaker, Oddvar - ???

185 Linge, Thor - Vidflå

186 Aasgaard, Ivar og Kaarstad, Kristin - Javnlie

187 Hegge, Magne - Fastboende

188 Feiring, Marte og Barlindhaug, Rolf -Javnlie

189 Lille-Homb, Alfred - Yddin

190 Jacobsen, Britt U. og Frede W. - Javnlie

191 Stowner, Astri Rosen og Rolf - Javnlie

192 Guriby, Morten - Javnlie

193 Aastveit, Olai - Skreostølen

194 Halvorsen, Helga og Rasmussen, Tom Ø.Bjærtnes - Javnlie

195 Grevskott, Terje - Kjølastøl

196 Sjåmo, Ørjan og Baarsrud, Gina Ingjerd - Murkhovd

197 Bakken, Erland og Karin - Gravfjellstølen

198 Norli, Merete og Thune, Omar - Austre Javnlie

199 Emmerhoff, Jostein og Reinlie, Agnete - Sørre Veslestølen

200 Robøle, Bjørn - Fastboende

201 Linge, Martine og Andreas -

202 Svarstad, Karin M. og Odd - Sørre Javnlie

203 Bergset, Berit Irene og Skoglund, Roar - Skreostølen

204 Tangen, Torill M - Gravfjellstølen

205 Kjelstad, Geir - Midtre Javnlie

206 Mehre, Kristin Helga - Øystre Javnlie

207 Ragner, Preben - Midtre Javnlie

208 Poulsen, Henrik og Blytt, Ida - Gravfjellstølen

209 Tandberg, Åse og Øystein - Midtre Javnlie

210 Kahrs, Heidi og Geir - Sørre Javnlie (Huldretjern)

211 Andersson, Anne-Cecile - Nørre Javnlie

HVEM BLIR DEN NESTE PÅ LISTEN?

Yddin Løypelag • Løypetelefon xxx xx xxx